24. travnja 2024.

Pobjeda Graševine na Grotu, poraz Ovčara u Gradcu

Očekivano je Graševina stigla do nove pobjede i novih bodova koji su ju pogurali do trećeg mjesta pa su sada ispred samo nedodirljivi i maksimalni Bučani te Papuk koji je slavio u derbiju u Mihaljevcima. Posao je Graševini olakšao Ivan Murar koji je postigao autogol da bi susret riješila dva Šaura Patrik i Branko na otvaranju drugoga dijela u razmaku od samo sedam minuta, a u samoj završnici iz kaznenog udarca konačan rezultat postavlja Jakić. Graševina je na trećem mjestu iako ima jednak broj bodova kao i Croatia i taman za jedan pogodak bolju gol razliku dok su Veličani samo bod ispred našeg prvoligaša. Graševina će u narednom kolu kod fenjeraša u Bučje pa je moguć i novi iskorak na prvenstvenoj ljestvici.

8 11.10.2020 15:30 Brodski Drenovac Hrvatski dragovoljac – Graničar (B) 0:0

Ovčare nisu uspjele kreirati senzaciju kod najbolje momčadi lige koja suvereno korača prema Prvoj ŽNL. U Gradcu vjerojatno nitko ove sezone neće osvojiti niti bod, a naš predstavnik je osjetio snagu Ragužove momčadi te primio čak 10 pogodaka. Postigle su Ovčare tri što ipak ne može predstavljati preveliku utjehu, a potpisuju ih Toni Tonček koji je zabio za 3:1 vrativši kakvu takvu nadu. Poluvrijeme je okončano rezultatom 4:1 da bi početkom nastavka Zvonimir Metić smanjio na 4:2 ta malo zakuhao utakmicu no domaćin je nakon toga stisnuo gas i sa šest uzastopnih pogodaka riješio sve dvojbe. U završnici susreta još jedan pogodak za Ovčare postiže Metić za konačnih 10:3. Ovčare su nakon ovoga poraza ostale na istoj poziciji jer je Dinamo poražen od fenjeraša Slavonije kojoj su ovo bili prvi bodovi.

6 11.10.2020 15:30 Eminovci Eminovci – BSK 3:5
6 11.10.2020 15:30 Golobrdci Parasan – Lipa 3:1
6 11.10.2020 15:30 PREKOPAKRA NK Slavonija – NK Dinamo (B) 2:1
6 11.10.2020 15:30 Gradac Slaven – Ovčare 10:3