20. travnja 2024.

ZELENI NEMOĆNI PROTIV MARSE

Piše: Ante Budimir. Foto: I.Pavlov

U 28.kolu 3.HNL Istok, na SRC Kutjevo gostovala je momčad Marsonije. Gosti iz Slavonskog Broda su se pokazali u ovome trenutku prevelikom preprekom za naše Zelene. Trenerski duo Žigić – Posedi i dalje muku muči s izostancima pa je tako i u ovome susretu našoj momčadi nedostajalo nekoliko ponajboljih igrača. Od prve minute se vidjelo da su gosti zagospodarili terenom i da će bod(ovi) teško ostati u Kutjevu. Već u 26.minuti semafor je pokazivao 0:3 i možemo reći da je susret već tada bio riješen. Nakon postignutog trećeg pogotka gosti su malo dignuli nogu s gasa pa su do poluvremena mreže mirovale. U drugom dijelu nešto bolje izdanje Zelenih nego u prvome, rezultiralo je „samo“ još jednim pogotkom u domaćoj mreži i to za konačnih 0:4. Nekoliko lošijih rezultata malo je poljuljalo atmosferu u našemu klubu, međutim već u srijedu je prilika za iskupljenje. U četvrtfinalu kupa na SRC Kutjevo stiže momčad NK Lipik, a susret počinje u 17 sati.