29. travnja 2024.

Kutjevački.hr

INFORMATIVNI PORTAL GRADA KUTJEVA

Važna pobjeda HNK Graševine Vetovo

HNK Graševina je upisala važnu pobjedu protiv Kuzmice u derbiju donjeg doma ljestvice.

U 20. minuti utakmice Jure Miličević lijepo proigrava Dragu Markovića koji preciznim udarcem u lijevu stranu gola dovodi svoje suigrače u vodstvo. U 33. minuti ostajemo s igračem manje jer je David Vidović zaradio dva žuta kartona. Do kraja poluvremena igramo ravnopravno pa čak i više od toga.

U 57. minuti dosuđen je opravdani penal za Kuzmicu, a istoga i realiziraju i vraćaju stvari na početak. Osam minuta poslije nakon istrčane kontre i vrhunske lopte u prostor Luke Šporčića, Petar Pažin šalje loptu u protivničku mrežu i vraća vodstvo. Pet minuta poslije, u 70. minuti, Mirko Soldo iz penala povećava prednost na 3-1. Napetost u utakmicu gosti vraćaju u 85. minuti u kojoj zabijaju pogodak za 3-2 koji se na kraju pokazao i konačnim.