24. travnja 2024.

Sjajna Dragana Peula Marinović stigla do novog srebra

U kategoriji MUP žene naše policijske službenice su ponovno osvojile sjajne rezultate pa je tako Lucija Lujanac osvojila zlato, Dragana Peula Marinović srebro, dok je Zdravko Matičević bio na osmom mjestu u kategoriji MUP muškarci U subotu 22. svibnja 2021. u Virovitici je održana trail utrka “Litice oko Virovitice”  u kojoj su sudjelovali policijski službenici PU požeško-slavonske, policijska službenica PP Pleternica Dragana Peula Marinović te policijski službenici PP Pakrac Lucija Lujanac i Zdravko Matičević.

Start i cilj utrke bio je ispred društvenog doma u Svetom Đurađu, a staza je vodila pitomim obroncima Bilogore do Virovitičkih ribnjaka i nazad. Trčalo se u tri kategorije – na 7, 15 i 25 km, u ženskoj i muškoj konkurenciji. U ukupnom poretku u ženskoj konkurenciji policijska službenica Lucija Lujanac je osvojila četvrto mjesto. U kategoriji MUP žene naše policijske službenice su ponovno osvojile sjajne rezultate pa je tako Lucija Lujanac osvojila zlato, Dragana Peula Marinović srebro, dok je Zdravko Matičević bio na osmom mjestu u kategoriji MUP muškarci.