2. svibnja 2024.

Pobjeda HNK Graševine Vetovo na domaćem terenu

Nakon šest kola bez prvenstvene pobjede i prosjeka tri gola po utakmici, HNK Graševina Vetovo je odigrala bez greške te su tako ostavili goste iz Graničara Zagrađe bez ijednog udarca u okvir domaćeg gola gdje je konačan rezultat bio 2:0.

Prvo poluvrijeme donijelo je uzbudljivu akciju u 27. minuti kada je Mirko Soldo izašao sam pred protivničkog golmana i smireno poslao loptu u mrežu, donoseći HNK Graševini Vetovo zasluženo vodstvo. Tijekom prvog poluvremena imali su igrači Graševine još nekoliko izglednih prilika, ali nisu uspjeli povećati prednost.

I onda, u 62. minuti, nakon brze kontre, Mirko Soldo je poslao dijagonalni pas prema desnoj strani terena, gdje je loptu primio Patrik Šaur. Patrik je izašao sam pred golmana gostiju te je bez ikakvih oklijevanja prevario vratara i postavio konačan rezultat utakmice.