16. svibnja 2024.

Nogometaši Kutjeva u dramatičnoj utakmici preokrenuli rezultat i osvojili važna tri boda

Nogometaši Kutjeva jučer su ugostili ekipu Valpovke u važnoj utakmici za očuvanje ligaškog statusa. Sve je krenulo dobro za Zelene, Antunović je pogodio za vodstvo u 24. minuti nakon gužve ispred gostujućeg gola. U 36. minuti Zeleni su imali kazneni udarac, no gostujući vratar nogama brani Nemcu.

U 48. minuti gosti imaju slobodan udarac na rubu šesnaesterca gdje je Paulić postigao zaista lijep pogodak. Igrala se 62. minuta kada lopta dolazi do usamljenog Bognara koji donosi gostima vodstvo. Zeleni su morali nakon toga ići na sve ili ništa, a to im se isplatilo u 62. minuti. Ante Budimir je ubacio loptu pred gol gdje se najbolje snalazi Majstorović za 2:2. U 85. minuti nastalo je naguravanje gdje je Majstorović isključen iz igre. Igrale su se zadnje sekunde kada je lopta došla na stranu do Ante Budmira koji ubacuje na drugu gdje najviše skače Antunović i postavlja konačnih 3:2.

Za Zelene je ova pobjeda bila od velike važnosti. U idućem kolu Zeleni ove nedjelje gostuju kod Tomislava u Donjim Andrijevcima.