25. travnja 2024.

Nogometaši Kutjeva pobijedili prvoplasirani Graničar

Nogometaši Kutjeva su upisali tešku, ali potpuno zasluženu pobjedu u odgođenoj utakmici protiv provplasirane ekipe Graničara iz Županje. Sve je dobro počelo za Zelene i već u četvrtoj minuti Majetić pogađa glavom za vodstvo Zelenih nakon kornera. Do sredine prvog poluvremena Zeleni prijete, ali gostu je pripala druga polovica prvog dijela. Početkom drugog poluvrena Zeleni idu po drugi gol što je gostima ostavilo prostora za kontre te jednu iskorištavaju za 1:1 u 54. minuti. U 61. minuti Ante Budimir izvodi udarac iz kuta i pogađa Karla Antunovića koji skače visoko i posprema loptu u mrežu za vodstvo Zelenih. Do kraja se gost otvorio što je Zelenima ostavilo prostora za kontre. Jednu takvu iskorištavaju i Karlo Antunović postavlja konačnih 3:1. Bila je ovo jedna zanimljiva utakmica na odličnom terenu i s puno publike gdje su svi mogli zadovoljni napustiti stadion.