5. svibnja 2024.

Nogometaši Kutjeva odigrali bez pobjednika u Dardi

Nogometaši Kutjeva ostali su neporaženi utakmici protiv ekipe Darde gdje su otputovali bez pet standardnih igrača. Domaćin je poveo u 4. minuti nakon prekida, kada se lopta nekoliko puta izbijala s crte, ali na kraju završila u mreži Zelenih. Međutim, Zeleni su brzo odgovorili i izjednačili rezultat u 10. minuti. Majetić je glavom prenio jedan aut, a domaći igrač nespretno šalje loptu u vlastitu mrežu. Utakmica je nastavljena u istom ritmu, gdje su obje ekipe tražile pogodak. Domaćin je ponovno uspio povesti u 33. minuti nakon lijepe akcije koja je rezultirala golom za vodstvo od 2:1.

U drugom poluvremenu, Zeleni su pokazali želju i upornost te su u 87. minuti uspjeli izjednačiti rezultat. Mladi Iličić je nesebično pronašao Antunovića samog na petercu, a ovaj je s lakoćom poslao loptu u mrežu za 2:2.

Do kraja utakmice, Zeleni su imali još nekoliko prilika za pobjedu, uključujući 1na1 situaciju Antunovića i stopostotnu šansu Tokića. Međutim, rezultat je ostao nepromijenjen gdje Zeleni na kraju mogu žaliti za sva tri boda. No treba uzeti u obzir da je i domaćin mogao riješiti utakmicu ranije te Zeleni ovom bodom svakako mogu biti zadovoljni.