Jutros je održano polaganje vijenaca na kutjevačkom Groblju svetog Marka povodom Dana Grada Kutjeva. U 10 sati su položeni vijenci i upaljene su svijeće poginulim braniteljima. Minutom šutnje i polaganjem vijenaca odana je počast, a vijence su položili:
- Izaslanstvo Grada Kutjeva na čelu s gradonačelnikom Josipom Budimirom,
- Izaslanstva udruga proizašlih iz Domovinskog rata (Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata i Udruga hrvatskih dragovoljaca domovinskog rata Grada Kutjeva),
- DVD Kutjevo,
- HDZ gradski ogranak.
Na kraju je kutjevački novi župnik Josip Marić izmolio molitvu za odrješenje i zaključio svečanost.




































Više priča
Najava obilježavanja Dana hrvatskih branitelja Grada Kutjeva
Najmlađi tamburaši iz Kutjeva nakon koncerta obišli jedinstveni Muzej tambure
Kutjevčanin Vinko Krsnik na četverodnevnoj dionici Marijanskog zavjeta za Domovinu