20. travnja 2024.

Zeleni razočarani utakmicom s Belišćem, u petak igraju posljednje kolo protiv Slavonije

Kada na domaćem terenu “popijete“ pet komada, teško je bilo što pametno napisati. Od katastrofalnog rezultata (0:5) još više boli pristup Zelenih, koji su osim prvih desetak minuta, djelovali potpuno bezidejno i nezainteresirano na terenu. Danas u nogometu s “pola gasa” ne možete pobijediti niti veteransku ekipu, a kamoli momčadi poput gostiju iz Belišća.

Bio je ovo šamar koji je bacio ljagu na sve dobro što smo napravili ove sezone. Da stvar bude gora, već od prije ozlijeđenima priključio se i stup obrane, Filip Nemec, koji je morao ranije napustiti teren zbog ozljede.

Zeleni u posljednjem kolu putuju u goste zahuktaloj Slavoniji, koja je u strašnoj formi, i to bez ozlijeđenih Bandala, J. Budimira, Jakeševića, Nemeca te Kuzminskog koji je nepotrebno dobio treći žuti karton u posljednjoj minuti susreta. Treneru Žigiću vjerojatno nitko ne bi želio biti u koži jer za već četiri dana slijedi posljednje kolo, ali ne preostaje mu ništa drugo nego pokušati razbuditi ekipu i izvući najbolje od onoga što ima na raspolaganju.

Piše: Ante Budimir