17. svibnja 2024.

Velika pobjeda nogometaša Kutjeva u županijskom derbiju

Nogometaši Kutjeva su došli do velike, ali i zaslužene pobjede u županijskom derbiju protiv drugoplasirane ekipe Slavonije iz Požege. Zelene je u vodstvo doveo Mario Majstorović kada pogađa glavom nakon ubačaja sa strane. Na 2:0 je povećao Filip Nemec nakon udarca iz kuta gdje je lopta prošetala kroz peterac i gostujuću obranu. Drugo poluvrijeme gosti iz Požege uvode najboljeg igrača lige Ivana Antunovića koji u 54. minuti odlaže loptu za Mateja Pehardu koji pogađa odlično malu mrežicu. Do kraja su gosti pokušavali dugim loptama doći do izjednačenja, a zatim Zeleni u 89. minuti preko Jakeševića postavljaju konačnih 3:1. Ovom su pobjedom Zeleni skočili na odlično 7. mjesto, a priliku za dodatan skok imaju ove nedjelje gdje su ponovno domaćini, ovog puta ekipi HNK Đakovo Croatie. Sutra (srijeda) Zeleni putuju u Lipik na osminu finala županijskog kupa.