29. travnja 2024.

Važna pobjeda Graševine protiv odlične ekipe Croatie iz Mihaljevaca

Graševina je ove nedjelje dočekala odličnu ekipu Croatie iz Mihaljevaca i zasluženo slavila rezultatom 2:0. U devetoj minuti Luka Šporčić s desnog krila šalje dubinsku loptu u prostor, na nju natrčava Mirko Soldo i lijevicom sprema u mrežu za 1:0. Samo četiri minute poslije s druge strane igrališta Drago Marković šalje loptu u pet metara, a Patrik Šaur čeka spreman i zakucava za podebljanje vodstva. U 25. minuti utakmice dosuđen je opravdani kazneni udarac za Graševinu, ali gostujući golman odlično brani udarac Mirku Soldi.

Ostatak utakmice više manje protekao je u borbi na sredini terena, a gosti su prvi udarac u okvir gola imali tek u 89. minuti. Graševina je ovom pobjedom skočila na 6. mjesto u sigurnu zonu.