24. travnja 2024.

Uvjerljiva pobjeda Zelenih protiv ekipe iz Našica

Nakon loše predstave u posljednjem kolu na domaćem terenu protiv NK Bedema, naši igrači su se na najbolji mogući način iskupili i uvjerljivom pobjedom 4:2 vratili na pobjedničke staze.

Iako se pehovi s ozljedama nastavljaju pa je tako za ovu utakmicu Žigić ostao bez prvog topnika Stojanca, trener Zelenih vuče ključni potez prije utakmice i u sastav stavlja, iako ne još potpuno spremne, Jakeševića i Josipa Budimira. Spomenuti dvojac se upisuje u strijelce i dovodi NK Kutjevo do lijepe prednosti od 2:0. Do kraja prvog dijela domaćin uspijeva smanjiti zaostatak i na poluvrijeme se odlazi s minimalnom prednosti Zelenih. Na početku nastavka novi peh i ozljeda J. Budimira koji je morao napustiti teren te ga je zamijenio mladi Matej Iličić i nastavio gdje je Josip stao. Prvo se najbolje snalazi u kaznenom prostoru i povećava prednost na 3:1, da bi nešto poslije odličnom asistencijom pronašao Marina Kuzminskog koji mirno pogađa i rješava pitanje pobjednika.

Do kraja susreta domaćin je samo uspio ublažiti poraz, pogotkom u zadnjim minutama.

Piše: Ante Budimir (kapetan NK Kutjevo)