25. travnja 2024.

Uvjerljiva pobjeda HNK Graševine Vetovo

Rutinska pobjeda protiv 12. ekipe prvenstva je ostvarena rezultatom 9:2 protiv ekipe NK Parasan. U prvom poluvremenu, obje ekipe su pružile vrhunsku igru. Autogol gosta u petoj minuti je doveo do našeg vodstva, ali gosti su uspjeli poravnati rezultat samo dvije minute kasnije. U 39. minuti, Mario Janota je postigao odličan pogotak snažnim udarcem. U 42. minuti, kapetan gostiju je dobio direktni crveni karton, ostavljajući svoje dečke na cjedilu. Nakon toga, utakmica je išla samo u jednom smjeru, a Mirko Soldo je postigao hat-trick, dok je Jurica Stipanović postigao predivan gol glavom.

U idućem kolu, naša ekipa će gostovati u Čaglinu kod vrhunskog domaćina koji postiže odlične rezultate. Želimo sreću gostima u nastavku prvenstva – izjavili su iz HNK Graševina na svom službenom Facebook profilu.