29. travnja 2024.

Kutjevački.hr

INFORMATIVNI PORTAL GRADA KUTJEVA

Uspješan pripremni vikend nogometaša Kutjeva

Nogometaši Kutjeva su ovog vikenda odigrali dvije prijateljske utakmice. U prvoj igranoj u subotu je upisana pobjeda rezultatom 5:0 u Velikoj kod ekipe NK Papuk. Trostruki strijelac za Zelene bio je Antunović, dok su po jedan pogodak upisali Međugorac i Tokić. Trener Petar Čuljak u toj je utakmici koristio igrače s juniorskim stažem i igrače s manjom minutažom i svakako može biti zadovoljan prikazanom igrom.

U drugoj utakmici protivnik je bila ekipa NK Požega. Trener Petar Čuljak u toj je utakmici koristio ”standardne” igrače od kojih se očekuje da iznesu prvenstvo. Odmah u prvoj minuti Zelene u vodstvo dovodi mladi Iličić. Do poluvremena vodstvo na 3:0 povećavaju Karačić i Matheus. Domaća Požega smanjuje rezultat na 1:3 iz slobodnog udarca. Do kraja Zeleni još dva puta pogađaju mrežu Požege, a dvostruki strijelac je Antunović. Bila je to jedna odlična predstava Zelenih gdje su stvorili mnoštvo šansi koje nisu realizirane, ali vjerujemo kako će realizacija s vremenom doći.