24. travnja 2024.

Tijesna borba između veterana NK Kutjevo i NK Ovčare (fotogalerija)

Prijateljska nogometna utakmica između veterana NK Kutjevo i seniora NK Ovčare rezultirala je 4:3 za ekipu iz Ovčara. Veterani su u početku poveli 1:0, a nakon toga NK Ovčare preuzimaju inicijativu i do poluvremena postižu dva pogotka s kojim su otišli na predah. Početkom drugog dijela NK Ovčare postižu treći, a zatim i četvrti pogodak. Zadnjih 15 minuta veterani se vraćaju u igru i preuzimaju dominaciju smanjujući rezultat na 4:3. Uz malo sreće, možda su mogli doći i do poravnanja rezultata, ali vremena više nije bilo. Nakon utakmice, organizirana je zajednička večera i druženje obje ekipe.

Igrač i trener veterana NK Kutjevo Krunoslav Bošnjak čestitao je pobjedničkoj ekipi i osvrnuo se na rezultat:

Utakmica je bila dosta borbena, to su ipak dečki puno mlađi od nas. Rezultat 4:3 nije loš i ponosan sam na svoju ekipu, ali moramo malo bolje realizirati naše šanse. Nadam se da će u budućnosti biti više ovakvih prijateljskih utakmica.