U subotu, 1. ožujka 2025., s početkom u 19 sati, u Kinodvorani Kutjevo održat će se koncert “Tamburom kroz Slavoniju i Hercegovinu”.
Nakon što su 2019. godine gostovali u Mostaru, članovi Kutjevačkog tamburaškog orkestra sada s ponosom dočekuju Tamburaški orkestar Mostar, koji po prvi put nastupa u Kutjevu.
Publiku očekuje večer vrhunske tamburaške glazbe i slavonsko-hercegovačkog zajedništva. Ulaz je besplatan, a svi zainteresirani mogu dati dobrovoljni prilog za podršku radu orkestra.

Više priča
Kutjevčanin Vinko Krsnik na četverodnevnoj dionici Marijanskog zavjeta za Domovinu
Ministrica Mikuš Žigman u posjetu Požeško-slavonskoj županiji: Uručeni ugovori vrijedni 3,7 milijuna eura
Udruga EKO Kutjevo iznijela primjedbe na rad kompostane i predložila strože tehničke standarde