3. svibnja 2024.

Kutjevački.hr

INFORMATIVNI PORTAL GRADA KUTJEVA

Poraz nogometaša Kutjeva na otvaranju nastavka sezone

Nogometaši Kutjeva su poraženi u prvoj utakmici nastavka sezone. Prvo poluvrijeme Zeleni su imali više prilika, no gosti u 40. minuti vode 1:0. Početkom drugog poluvremena gosti prikazuju bolju igru i postižu dva pogotka za velikih 3:0. Zatim Zeleni bacaju sve karte u napad i postižu do 80. minute dva pogotka preko Jakeševića i Majstorovića. Do kraja su Zeleni imali veliku priliku preko Majstorovića, ali gostujući vratar vrhunski brani. Iako znatno oslabljeni u odnosu na prošlu polusezonu, gosti iz Našica su odigrali odličnu utakmicu, pogotovo u drugom dijelu gdje su bili jaki u kontranapadima.

Nogometaši Kutjeva iduće nedjelje gostuju u Ivankovu kod ekipe Bedema gdje će probati ispraviti ovaj poraz.