23. travnja 2024.

Kutjevački.hr

INFORMATIVNI PORTAL GRADA KUTJEVA

Poraz nogometaša Kutjeva na gostovanju u Županji

Nogometaši Kutjeva su ove nedjelje gostovali kod ekipe NK Graničar iz Županje gdje su poraženi rezultatom 5:1. Neće Zeleni po dobrome pamtiti ovu utakmicu i ulazak u novu sezonu 3. NL Istok. Već je u 30. minuti bilo 3:0 za domaćine (Džoić, Lotar-11m, Hodak) i po tome se dalo naslutiti da će Zeleni kući praznih ruku. Početkom drugog poluvremena Lotar odmah postiže pogodak za 4:0 i tako potvrđuje pobjedu svoje ekipe. Do kraja utakmice je jedini gol za Zelene postigao Karlo Antunović nakon asistencije Josipa Budimira. Iako su Zeleni mogli ublažiti rezultat, najbolji pojedinac utakmice Lotar postiže svoj treći pogodak i tako postavlja konačnih 5:1.

Ekipa Graničara je već godinama kvalitetna ekipa i uvijek neugodan protivnik te svake sezone imaju gotovo identičnu i uigranu momčad. S druge strane kod Zelenih je bilo podosta odlazaka i dolazaka tijekom priprema. Sigurno će treneru Kreši Posediju biti potrebno nekoliko utakmica kako bi posložio ekipu i vidio mogućnosti novih igrača. Također je u svlačionicu Zelenih došlo još nekoliko novih igrača koji već treniraju s ekipom i čekaju pravo nastupa te se od njih očekuje da pojačaju konkurenciju u ekipi.

Priliku za ispravak nogometaši Kutjeva imaju već iduće nedjelje (28. kolovoza) kada u drugom kolu 3. NL Istok na ŠRC Kutjevo dočekuju novog člana 3. NL Istok – NK Borac iz Kneževih Vinograda. Neće to biti lagana utakmica za Zelene, no nadamo se da će igrači pokazati da je u Županji bio samo loš dan.