25. travnja 2024.

Poraz Kutjeva i novog trenera Marka Žigića u “svom” Jelisavcu (FOTOGALERIJA)

Nogometaši Kutjeva nisu ni s novim trenerom Markom Žigićem uspjeli upisati prvu gostujuću pobjedu, a domaćin se potrudio da kući odu praznih džepova pa je s dva pogotka u nastavku sebi priskrbio sva tri boda. Kutjevčani su pali u samo tri minute sredinom drugoga dijela kada primaju oba pogotka što je bio šok od kojega se nisu uspjeli oporaviti pa su do kraja susreta mreže na obje strane mirovale. Imali su naši Zeleni, koji su ovoga puta istrčali u crnim dresovima nekoliko prigoda no nažalost ih nisu realizirali, a u ovako kvalitetnom rangu punom iskusnih igrača teško je očekivati da vas protivnik ne kazni za promašaje. Prvi pogodak je djelo iskusnog Fehira koji u nogama ima stotine trećeligaških utakmica dok je drugi djelo “našeg” Marka Žuljevića koji je tako pokvario debi svoga imenjaka na klupi našeg trećeligaša koji će tako na prve bodove morati sačekati do narednog kola kada na ŠRC Kutjevo gostuje visokopozicionirani Čepin.

Graševina je kako smo već u najavi pisali u ovome kolu jedina bila slobodna pa će svoje gostovanje u Sulkovcima odraditi prvom prilikom nakon završetka regularnog dijela natjecanja, a nakon 11.kola Vetovčani su i dalje na odličnom četvrtom mjestu kojemu se sada opasno približio Graničar iz Zagrađa nakon pobjede nad Croatijom.

11 31.10.2020 14:30 Sulkovci NK Sulkovci – HNK Graševina -:-
11 31.10.2020 17:30 Velika NK Papuk (V) – NK Graničar Bučje 2:0
11 31.10.2020 14:30 Pavlovci NK Mladost Pavlovci – NK Hrvatski dragovoljac (D) 2:1
11 31.10.2020 14:30 Zagrađe NK Graničar Zagrađe – NK Croatia Donja Obrijež 3:2
11 31.10.2020 14:30 Čaglin NK Omladinac Čaglin – NK Croatia Mihaljevci 1:1
11 31.10.2020 14:30 Rajsavac NK Dinamo Rajsavac – NK Sloga Trenkovo 4:1
11 31.10.2020 14:30 Buk NK BSK Buk – HNK Dobrovac 12:0

U poretku trećeligaša Kutjevo također nije mijenjalo poziciju no pobjeda Vuteksa nad Naškom donijela je bodovno poravnanje s našim Zelenima pa su sada oba kluba na sedam osvojenih bodova uoči samog finiša trećeligaškog nadmetanja u jesenskoj dionici.

Nakon opreznog prvog poluvremena i nekoliko neiskorištenih prilika sa obje strane, odlično otvaramo drugi dio gdje nismo iskoristili dobre situacije za vodstvo, a bili ih je čak tri u 15ak minuta. Nažalost primamo dva brza gola što nas dovodi do konačnog rezultata. Iskreno mislim da nismo zaslužili izgubiti, ali takav je nogomet, kad ne zabiješ, dobiješ. Nama slijedi analiza susreta i priprema za novi domaći susret protiv odličnog Čepina – komentar je novog trenera Kutjeva Marka Žigića.

U nastavku donosimo i fotogaleriju sa subotnjeg susreta s potpisom poznatog slavonskobaranjskog putopisca Slobodana Kadića koji između svojih brojnih putovanja zemaljskom kuglom uvijek pronalazi vremena i za ovjekovječiti kadrove s nogometnih terena naše reprezentacije, Osijeka ili naših trećeligaša.