15. svibnja 2024.

Poraz HNK Graševine Vetovo

Vrhunska utakmica odigrana je na dobrom terenu po blagoj kiši koja nije ometala igru na stadionu Grot u Vetovu. Susret je bio dvoboj između dvije vrhunske ekipe koje su pružile mnogo šansi i golova koje su nažalost postigli samo gosti iz Buka. Međutim, krajnji rezultat 4:0 u korist gostujuće ekipe nije pružio pravu sliku o tome što se događalo na terenu.

U prvom poluvremenu, gosti su ostali bez udarca u okvir gola, dok su domaći igrači stvorili dvije stopostotne šanse. Sredinom poluvremena, Mirko Soldo je povukao brzu kontru i dodao loptu Josipu Paviću, koji je bio neometan na sedam metara od gola, ali nažalost promašuje gol. Nedugo zatim, Soldo je s lijeve strane ubacio loptu na drugu stativu, gdje je Branko Šaur glavom spustio loptu, te je povratna lopta došla do Eliota Oršulića, ali on nažalost promašuje loptu.

Na samom početku drugog poluvremena, gostima je dosuđen kazneni udarac, koji su uspješno realizirali, a odmah nakon su povećali vodstvo na 2:0. Neposredno nakon toga, jedan od igrača domaćeg tima je isključen direktnim crvenim kartonom, što je značajno utjecalo na tijek utakmice. Od tog trenutka, utakmica je postala jednosmjerna, s gostima koji su dominirali na terenu.