30. travnja 2024.

Poraz HNK Graševine Vetovo u gostima kod vodeće ekipe

U posljednjoj utakmici, nogometaši HNK Graševine Vetovo doživjeli su poraz rezultatom 3:0 protiv domaćina, vodeće ekipe Croaite iz Mihaljevaca. Od samog početka utakmice, vidjelo se da su igrači Graševine motivirani za igru. U drugoj minuti Mirko Soldo upućuje loptu u protivnički šesnaesterac gdje je Jurica Stipanović odlično zahvatio loptu, ali je domaći golman uspio obraniti njegov udarac. Ipak, u 15. minuti domaći su iz jedne kontre uspjeli postići prvi pogodak preko Nikole Vasića. Nakon toga, u 23. minuti, Petar Pažin doživljava ozljedu nakon nesportskog poteza domaćeg igrača koji je laktom udario Pažina u nos. Nakon što je hitna pomoć napustila teren, ekipa Graševine se psihički raspala, a domaći su to iskoristili postigavši još dva pogotka u 25. i 36. minuti.

U drugom poluvremenu, momčad Graševine krenula je ofenzivnije, pokušavajući dijagonalnim loptama i ubacivanjima u šesnaesterac. U jednom napadu, Mario Janota iskosa pogađa vratnicu, dok je Vinko Kljajić nakon udarca iz kuta glavom pucao od poda, ali je domaći golman uspio obraniti njegov udarac. Unatoč nekoliko dobrih prilika, nogometaši Graševine nisu uspjeli postići pogodak, a domaći su uspješno sačuvali svoju prednost do kraja.