14. svibnja 2024.

Kutjevački.hr

INFORMATIVNI PORTAL GRADA KUTJEVA

Poraz HNK Graševine Vetovo kod vodeće ekipe iz Buka

Unatoč porazu, navijači HNK Graševine Vetovo mogu biti ponosni na svoje dečke koji su, iako predzadnji na tablici, držali prvaka na iglama tijekom cijele utakmice, uz napomenu da su igrači Graševine drugu polovicu drugog poluvremena igrali s igračem manje. Domaći dolaze u vodstvo u ranoj fazi utakmice iz kontre. Igrači Graševine su zatim imali tri do četiri vrhunske prilike za postizanje pogotka, međutim lopta nije htjela u gol. Treba biti objektivan i reći da su i domaćini imali četiri do pet stopostotnih prilika koje nisu uspjeli realizirati. U 96. minuti dosuđen je opravdani kazneni udarac kojeg domaćin iskorištava i stavljaju točku na i za konačnih 2:0. Vrhunska utakmica po stvorenim prilikama s obje strane, unatoč jako lošem terenu natopljenom vodom i blatom.