15. svibnja 2024.

Poraz HNK Graševine Vetovo

HNK Graševina je doživjela poraz u Brodskom Drenovcu protiv Hrvatskog Dragovoljca rezultatom 3:2.

Hrvatski Dragovoljac je poveo u 12. minuti kada je Matej Babić preciznim udarcem s 30-ak metara po podu postigao gol za vodstvo od 1-0. Branko Šaur je poravnao rezultat na asistenciju Mirka Solde – s 16 metara iskosa desnom nogom poslao loptu u suprotni kut za izjednačenje 1-1. Nakon tog gola, dvije sjajne prilike koje su stvorili igrači Graševine Drago Marković i Ivan Kljajić nisu promijenile rezultat.

U drugom poluvremenu, u 63. minuti, domaći su ponovno poveli preko Josipa Brkića. Nakon tog gola, Branko Šaur je glavom poslao loptu u prečku, a Ivanu Kljajiću je poništen gol zbog zaleđa nekoliko minuta kasnije. U 71. minuti, Drago Marković je izjednačio rezultat udarcem s 20 metara na asistenciju Ivana Kljajića. Unatoč nekoliko daljnjih prilika, Graševina nije uspjela postići gol, a domaćin je u 91. minuti preko Mateja Babića postigao gol i osvojio sva tri boda na današnjoj utakmici.