25. travnja 2024.

Pobjeda Zelenih na gostovanju u Feričancima

Treći pripremni susret NK Kutjevo i druga pobjeda na gostovanju u Feričancima kod NK Fešk, rezultatom 4:3. Težak teren i čvrst protivnik onemogućili su Zelenima da se razmašu i prezentiraju svoju prepoznatljivu igru. Iako su Žigićevi igrači dominirali većinu susreta, zabrinjavajuća je slaba realizacija, kao i primljena tri pogotka.

Ipak zadovoljavajuće je što su sva četiri pogotka djelo naših napadača, što im je i primarni cilj. U prvih 45 minuta dva puta je bio precizan Azer Kozić, dok ga je u nastavku naslijedio Ivan Jakešević koji također dva puta trese mrežu domaćina. NK Fešk je u posljednjoj minuti mogao i do remija, ali Patrik Gugec odlično brani udarac s bijele točke i osigurava pobjedu Zelenih.

Sljedeći pripremni susret NK Kutjevo je u subotu, kada će snage odmjeriti s NK Slavonija Požega.

Piše: Ante Budimir, kapetan NK Kutjevo