3. svibnja 2024.

Pobjeda nogometaša Kutjeva u prijateljskom susretu

Nogometaši Kutjeva odigrali su svoj šesti prijateljski susret. Ovoga puta u Kutjevo je stigla ekipa Mladosti iz Vođinaca koja se natječe u 1. ŽNL Vukovarsko srijemske županije te tamo drži drugo mjesto s ciljem ulaska u viši rang. Trener Petar Čuljak u ovom je susretu dao priliku svim igračima kako bi isprobao nekoliko kombinacija. Prvo poluvrijeme Zeleni vrše pritisak na gol gostiju i s rezultatom 3:0 se otišlo na poluvrijeme. Strijelci za Zelene bili su Jakešević, Međugorac i Matheus.

Drugo poluvrijeme trener Petar Čuljak radi podosta promjena u sastavu, a gosti to koriste tako što smanjuju na 3:2. Do kraja igrači Kutjeva postižu još dva pogotka za konačnih 5:2. Bila je ovo dobra partija Zelenih unatoč teškim treninzima i umoru. Preostaje još dva tjedna do početka prvenstva kada u Kutjevo dolazi vodeća ekipa Graničara iz Županje.