2. svibnja 2024.

Pobjeda HNK Graševine protiv prvoplasirane ekipe

Fantastičnom igrom, zalaganjem i borbom, dečki iz HNK Graševine Vetovo osvojili su tri velika boda protiv prvoplasirane momčadi iz Kaptola pobjedom 2:0. Nakon prošlogodišnjeg kola i rušenja Dobrovca, ovaj vikend se dogodilo isto. Prvo poluvrijeme prošlo je praktički bez prilika za obje strane.

Odmah na početku drugog poluvremena suđen je penal za goste iz Kaptola, ali na sugestiju pomoćnog suca isti je opravdano poništen. U 54. minuti Drago Marković prošao je lijevom stranom i pucao u suprotni kut, golman je odbio loptu na 12-13 metara, a na nju natrčao Patrik Šaur i zakucavao u mrežu za vodstvo Graševine. Nakon tog pogotka gosti krenuli su na sve ili ništa, što je HNK Graševini otvorilo prilike za kontre i polukontre. Iz jedne takve u 76. minuti loptu je dobio Deni Pavić i odložio ju Marku Mirosavu koji se driblingom riješio dvojice gostujućih igrača i lijevom nogom silovito pogodio desnu stranu gola za konačnih 2-0.