28. travnja 2024.

Nogometašima Kutjeva samo bod u golijadi

Nakon fantastičnog početka Zelenih i ranog vodstva preko Antunovića u 7. minuti, Nemec je u 30. minuti zabio za 2:0 nakon sjajne obrane Dubrovića. Činilo se da će Zeleni sigurno osvojiti sva tri boda i skočiti na 4. mjesto na tablici, ali onda su se gosti probudili i u 34. minuti Tomislav Jurić pogodio za 2:1. Minutu kasnije, Nikola Cindrić je prekrasno pogodio gornji desni kut i poravnao rezultat. Gosti su mogli preokrenuti rezultat, ali vratar Zelenih je dvaput spasio svoj gol. Potpuni preokret dogodio se u 65. minuti kada je Cindrić ponovno pogodio za Čepin. Činilo se da su Zeleni poraženi, ali u završnici su igrači Kutjeva sve više pritiskali. Nakon gužve u kaznenom prostoru, Karačić je u 85. minuti pogodio za konačnih 3:3. Utakmicu je teško ocijeniti, ali vratar Zelenih imao je više posla i više dobrih obrana. Kada se tomu doda taj gol u 85. minuti, Čepin ima više za žaliti nakon utakmice. Na kraju je najviše profitirala mnogobrojna publika, ali nedostajalo je nekoliko minuta igre i ritma u posljednjih 20ak minuta što je utjecalo na dojam o igri Zelenih kojima spor ritam igre ne odgovara.