4. svibnja 2024.

Kutjevački.hr

INFORMATIVNI PORTAL GRADA KUTJEVA

Nogometaši Kutjeva uspješni u posljednje dvije provjere

Nogometaši Kutjeva su pripremni period zaključili s posljednje dvije utakmice gdje su upisane dvije uvjerljive pobjede. U subotu je u Vetovu odigrana utakmice protiv ekipe HNK Graševine gdje je trener Petar Čuljak u prvom poluvremenu koristio mlade igrače i one s manje minuta. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 1:0 za ekipu Kutjeva, a strijelac je bio Karačić. Domaćin vraća stvari na početak početkom drugog poluvremena preko Janote. Do kraja Jakešević postiže još tri pogotka za ekipu Kutjeva za konačnih 4:1.

U nedjelju je uslijedila posljednja provjera pred prvenstvo gdje su igrači Kutjeva otputovali u daleke Soljane kod člana MŽNL Osijek – Vinkovci ekipe NK Slavonija Soljani. Antunović je doveo Zelene u vodstvo u 9. minuti. Domaćin se početkom drugog poluvremena vratio na 1:1. Do kraja utakmice Antunović postiže još dva pogotka te se u strijelce također upisao Nemec (11m) za konačnih 4:1. Bila je ovo jedna dobra utakmica koja će sigurno dati vjetar u leđa pred nastavak proljetnog dijela kada u Kutjevo ove nedjelje dolazi prvoplasirana ekipa iz Županje.

Nogometaši Kutjeva su u pripremnom periodu odigrali osam prijateljskih utakmica gdje je upisano šest pobjeda te po jedan poraz i neriješeni rezultat.

NK Kutjevo – Lokomotiva Juniori 2:2
NK Slavonija Požega – NK Kutjevo 3:4
NK Papuk Velika – NK Kutjevo 0:5
NK Požega – NK Kutjevo 1:5
NK Žepče – NK Kutjevo 3:1
NK Kutjevo – NK Mladost Vođinci 5:2
HNK Graševina Vetovo – NK Kutjevo 1:4
NK Slavonija Soljani – NK Kutjevo 1:4