4. svibnja 2024.

Nogometaši Kutjeva upisali remi i pobjedu

Nogometaši Kutjeva su ovog vikenda odigrali dvije prijateljske utakmice. Prva je bila ove subote u Novoj Kapeli protiv odlične domaće ekipe Slavonca, gdje su Zeleni odigrali rezultatom 3:3. Strijelci za nogometaše Kutjeva bili su Nemec, Iličić i Ivanešić. Jučer su Zeleni odigrali prijateljsku utakmicu kod ekipe NK Požega. Domaća Požega je postigla pogotke u 30. i 60. minuti za rezultat 2:0, međutim Zeleni su uspjeli u samo tri minute okrenuti rezultat na 3:2, te na kraju postići još jedan pogodak za konačnih 4:2. Pred nogometašima Kutjeva su idućeg vikenda dvije provjere. Prva je u subotu kod novog člana 3. NL Istok, ekipe Tomislav iz Cerne, dok je druga u nedjelju na ŠRC Kutjevo, gdje će Zeleni biti domaćini članu Jedinstvene 3. HNL ekipe NK Belišće.