26. travnja 2024.

Nogometaši Kutjeva ponovno slavili protiv Slavije

Nogometaši Kutjeva su došli do još jedne pobjede u županijskom derbiju protiv ekipe Slavije iz Pleternice, ovoga puta na ŠRC Kutjevo rezultatom 4:0 u prvenstvenoj utakmici. Gosti bolje ulaze u utakmicu i nekoliko puta prijete, a zatim u roku četiri minute Zeleni postižu dva pogotka preko Iličića i Karačića. U drugom poluvremenu se igra oštro i grubo gdje gosti promašuju nekoliko prilika za smanjenje vodstva. Zeleni u posljednjih deset minuta postižu još dva pogotka preko Jakeševića i Antunovića za velikih konačnih 4:0. Igrači Kutjeva su ovom pobjedom osigurali najmanje peto mjesto na tablici što im je ove zime postavljeno kao cilj na kraju sezone uz ulazak u finale kupa što je također ostvareno.