16. svibnja 2024.

Nogometaši Kutjeva odigrali bez pobjednika u Valpovu

Nogometaši Kutjeva su ove subote otputovali na gostovanje u Valpovo kod ekipe Valpovke te su i na trećem gostovanju ove polusezone ostali neporaženi. Sve je dobro krenulo za Zelene već u 4. minuti kada Majstorović nakon asistencije Bandala postiže pogodak glavom. Domaća ekipa vraća stvari na početak pogotkom iz prekida u 29. minuti. Drugo poluvrijeme odmah u prvom napadu Međugorac vraća Zelene u vodstvo. Domaćin postavlja konačnih 2:2 u 64. minuti nakon lijepe akcije. Nije ovo bila dojmljiva predstava Zelenih, ali unatoč tome je bilo nekoliko solidnih prilika da se utakmica riješi ranije, ali isto tako je i domaćin mogao do pobjede. Stoga, za ovu utamkicu obje ekipe mogu reći da su izgubile dva boda, ali to je na kraju i najrealniji ishod.