Nešto novo i zanimljivo očekuje vas u Kutjevu u sklopu Kulturnog ljeta – revija “Vlasnik i pas”. Ovo događanje namijenjeno je svim ljubiteljima životinja, posebice pasa, koji svoje ljubimce mogu prijaviti na reviju koja će se održati u nedjelju, 9. srpnja s početkom u 17 sati na Športsko-rekreacijskom centru Kutjevo.
Grad Kutjevo, u suradnji s Kinološkom udrugom Požega osmislio je ovu zanimljivu reviju na kojoj mogu sudjelovati svi psi, neovisno o tome jesu li mješanci ili neka određena pasmina. Svi prisutni dobit će zahvalnicu za sudjelovanje, a oni koji se ipak istaknu na reviji, dobit će i posebne nagrade. Psa je potrebno prijaviti do 4. srpnja na broj telefona 097 748 4627 (Aleksandra Križanović) ili e-mail uzgajivacnica.kutjevo@gmail.com.
Sve prisutne očekuje i zanimljiva prezentacija vježbe poslušnosti i trikova koju će izvesti njemačka ovčarka Brita i vodič Sandra Križanović.
Sve dodatne informacije možete vidjeti na plakatu u nastavku.

Više priča
[FOTO] Dječji KUD Kutjevo predstavio se na više smotri, slijedi prva dječja smotra u Kutjevu
[NAJAVA] Festival graševine 2026. u Kutjevu: Vino, eno-gastro užici i veliki koncert Joleta za kraj
[PRIJAVE] HPD Vidim Kutjevo – 3. mala planinarska škola