25. travnja 2024.

Kutjevački.hr

INFORMATIVNI PORTAL GRADA KUTJEVA

Kutjevo u Slavonskom Brodu, Graševina dočekuje Slogu iz Trenkova

Na redu je i drugi vezani sportski – nogometni vikend u kojemu će opet naši isti predstavnici istrčati na travnjak, a od dva jedan će ipak igrati domaću utakmicu na radost onih malobrojnih sretnika koji su u kvoti dozvoljenih gledatelja ili onih koji će odgledati susret izvan stadionskog kompleksa na Grotu. Nogometaši Kutjeva će na gostovanje u Slavonski Brod, vjerojatno najteže u ligi jer idu na noge vodećoj momčadi koja je već odigrala dva susreta i oba glatko dobila da pri tome nije primila niti jedan pogodak (Slavonac Bukovlje 3:0, Valpovka 2:0). S druge strane niti naši Zeleni nisu posezali u mrežu (Slavija 5:0) po loptu pa nas sigurno čeka zanimljiv susret u kojemu igrači Marka Žigića doista nemaju šta izgubiti, a mogu itekako puno dobiti sa svakim pozitivnim rezultatom. Dobre igre protiv ovog suparnika u zadnja dva susreta i remi na gostovanju protekle sezone bude optimizam da se Kutjevčani mogu vratiti neporaženi, a ono što još više daje nadu je činjenica da su svi zdravi, motivirani i na dispoziciji treneru i tek je Filip Nemec još uvijek na oporavku od lakše ozljede zadobivene na treningu.

Graševina će nakon odlične partije u kupu protiv Lipika i nesretnog ispadanja krenuti i s prvenstvenim natjecanjem, a prvi gost na Grotu će biti momčad Sloge iz Trenkova koja je ove zime odradila odlične pripreme pa Crnima neće biti lako no domaći teren i kvaliteta igrača mogu biti jezičac na vagi u korist našeg predstavnika koji će svoj odgođeni susret sa Sulkovljanima dogovorom klubova i vodstva lige odigrati na Uskrsni ponedjeljak. Zadnji susret ove dvije ekipe odigran je u prvom kolu jesenskog dijela u Trenkovu. Tijekom cijele utakmice igrao se jako dobar nogomet, utakmica je nakon preokreta od 1-0 završila rezultatom 2-1 za Graševinu, a pogotke su postigli Vinko Kljajić u 45. minuti te Danijel Zekić u 90. minuti za erupciju oduševljenja Promila na Sportskom parku u Trenkovu.

14 21.03.2021 15:30 Donja Obrijež NK Croatia Donja Obrijež – NK BSK Buk -:-
14 20.03.2021 15:30 Rajsavac NK Dinamo Rajsavac – NK Hrvatski dragovoljac (D) -:-
14 21.03.2021 15:30 Čaglin NK Omladinac Čaglin – NK Graničar Bučje -:-
14 21.03.2021 15:30 Zagrađe NK Graničar Zagrađe – NK Sulkovci -:-
14 20.03.2021 15:30 Pavlovci NK Mladost Pavlovci – NK Papuk (V) -:-