Josip Budimir, kandidat HDZ-a za gradonačelnika Grada Kutjeva, osvojio je i treći izborni mandat. Prema neslužbenim podacima u pitanju je više od 70% glasova.
Novi/stari gradonačelnik osvojio je većinu u gotovo svim naseljima, a i s glasovima za Gradsko vijeće nije ništa lošija situacija.
Čestitke Josipu Budimiru! Želimo mu puno uspjeha u novom mandatu!
Više priča
Udruga EKO Kutjevo iznijela primjedbe na rad kompostane i predložila strože tehničke standarde
„Stara klupa“ okupila Jakšićane i Vetovce: Alojz Slavkan Marić predstavio prvu zbirku pjesama
Vinkovčanin Ivan Bebek nakon 45 godina u posjeti suigračima u Kutjevu!