Na jučerašnjem međunarodnom judo natjecanju održanom u Osijeku po 16. godinu za redom pod nazivom „Memorijal Josip Potnek“ sudjelovao je i naš judo klub JIGORO.
Na natjecanju je nastupilo preko 400 natjecatelja iz 29 klubova iz Hrvatske i susjednih zemalja.
Jigoro je nastupio sa 12 natjecatelja i u Zlatnu dolinu se vratili sa čak 9 medalja.
Zlatnu medalju osvojili su Rea Kir u svojoj uzrasnoj skupini, Veronika Grbeš u starijoj uzrasnoj skupini i Roko Zdravković u svojoj uzrasnoj skupini.
Srebrnu medalju osvojili su Veronika Grbeš, Rea Kir u starijoj uzrasnoj skupini, Lucija Marijanović, Lovro Marijanović i Mato Ivčetić.
Brončanu medalju osvojila je Ela Nijemčević.



Više priča
Udruga EKO Kutjevo iznijela primjedbe na rad kompostane i predložila strože tehničke standarde
„Stara klupa“ okupila Jakšićane i Vetovce: Alojz Slavkan Marić predstavio prvu zbirku pjesama
Vinkovčanin Ivan Bebek nakon 45 godina u posjeti suigračima u Kutjevu!