2. svibnja 2024.

Iznimno važna pobjeda nogometaša Kutjeva

Nogometaši Kutjeva jučer su pobijedili konkurenta na dnu tablice, Slogu iz Nove Gradiške, rezultatom 3:1. Utakmica je krenula otvoreno na obje strane gdje su obje ekipe mogle doći do vodstva. U 23. minuti Mario Majstorović ubacuje za Karla Antunovića koji visoko skače i šalje loptu u suprotne rašlje. Imali su gosti nekoliko odličnih prilika, no nisu bili precizni i vratar Zelenih Karlo Krijan dobro je reagirao u nekoliko situacija. U 43. minuti Ivan Jakešević bježi gostujućoj obrani i gađa kraj gostujućeg vratara, no lopta odlazi malo kraj vratnice. Kazna je stigla idući napad. Lopta je ubačena s desne strane na peterac gdje gostujući Filip Bungić visoko skače i poravnava rezultat.

Drugo poluvrijeme ponovno se igra otvoreno gdje su Zeleni ipak imali više izglednih prilika. U 67. minuti Ante Budimir šalje ubačaj za Karla Antunovića koji odlično pogađa prvi kut gola za vodstvo Zelenih. Gosti su pokušavali doći do poravnanja dugim loptama, no Zeleni su u 90. minuti postavili konačnih 3:1 preko Benedikta Tokića kojeg je poslužio Ivan Jakešević.

Ovo je bila važna pobjeda za nogometaše Kutjeva, no ostali su konkurenti također pobijedili. Zeleni će idućeg vikenda na gostovanju u Požegu kod trećeplasirane Slavonije.