27. travnja 2024.

Graševina peticom do bodova protiv Croatije

Konačno smo dočekali raspucanu Graševinu koja je petardom ispratila kući goste iz Donje Obriježi koji nisu imali ni promil šanse doći do bodova no zato su malobrojni promili uživali u predstavi svojih ljubimaca koji su po teškom i natopljenom terenu pokazali da zaslužuju biti u vrhu prvoligaške ljestvice.

HNK Graševina 5-0 NK Croatia Donja Obrijež
(Branko Šaur 18′, Deni Pavić 23′ 51′, Vinko Kljajić 71′ 72′ )
Na prvi pogodak čekalo se do 17. minute kada Vinko Kljajić vraća povratnu loptu na 17-18 metara, prima ju Branko Šaur, prolazi kroz dvojicu i jako po podu pogađa u donji kut gola. Drugi gol na utakmici i prvi gol Denija Pavića pravo je remek djelo. U 23. minuti slobodnjak sa 19-20 metara gađa preko zida pod prečku. Tim rezultatom otišlo se na odmor. Prvi pogodak drugog dijela opet je djelo Denija Pavića kada s 20-ak metara iskosa pogađa neobranjivo u suprotni kut. Preostala dva pogotka zabio je Vinko Kljajić, a oba je asistirao Marko Kljajić. Bio je to prvi clean sheet nakon 12 utakmica vetovačkih Crnih.

Danas bi čestitao svojim dečkima na zalaganju i ozbiljnosti do kraja utakmice. Imamo još dosta toga doraditi, ali idemo uživati u pobjedi. Gostima čestitam na fer I korektnoj utakmici i sretno dalje – rekao je Dario Pažin trener vetovačke momčadi.

18 18.04.2021 17:15 Vetovo HNK Graševina – NK Croatia Donja Obrijež 5:0
18 18.04.2021 17:15 Mihaljevci NK Croatia Mihaljevci – NK Hrvatski dragovoljac (D) 5:0
18 17.04.2021 17:15 Golobrdci NK Sloga Trenkovo – NK Graničar Bučje 1:0
18 18.04.2021 17:15 Dobrovac HNK Dobrovac – NK Sulkovci 3:1
18 18.04.2021 17:15 Buk NK BSK Buk – NK Papuk (V) 8:0
18 17.04.2021 17:15 Rajsavac NK Dinamo Rajsavac – NK Mladost Pavlovci 2:3
18 18.04.2021 17:15 Čaglin NK Omladinac Čaglin – NK Graničar Zagrađe 0:6