
Jučer smo posjetili Vincelovo u vinogradima Kutjeva, na vikendici legendarnog Bernardina Pastierika, poznatatijeg kao “Beki”. Unatoč prohladnom vremenu, uživali smo u glazbi, delicijama i veseloj atmosferi koju su domaćini pripremili. Uz Bekija i njegove domaćine, orezivanju vinograda pridružio se i Bekijev kum Ivan Šestak iz Dubrovnika, a zahvaljujući njihovoj zajedničkoj suradnji, posao je uspješno obavljen.
Ovim putem želimo zahvaliti Bekiju na pozivu. Uvijek nam je zadovoljstvo biti u njegovom društvu, kao i u društvu njegovih prijatelja, od kojih većina aktivno igra za veterane NK Kutjeva. Kao i uvijek, kod njih smo bili odlično ugošćeni i osjećali se kao kod kuće.
Više priča
[FOTO] Studio apartman Santa Lucia – Novi turistički iskorak u Vetovu
Objavljeni Natječaji za podnošenje zahtjeva za potporu za intervencije “58.1.k.01. – PROMOWINE – Promidžba“ i 58.1.h.01. INFOR – Informiranje“
[FOTO] Društvo “Naša djeca” Kutjevo: Likovna i kreativna radionica u OŠ Z. Turkovića