3. svibnja 2024.

[FOTO] Četvrti poraz u nizu za nogometaše Kutjeva i odlazak trenera Posedija

Nogometaši Kutjeva su doživjeli još jedan poraz. Na domaćem terenu rezultatom 3:1 su poraženi od ekipe NK Oriolik iz Oriovca. Dobro su Zeleni ušli u utakmicu, stiskali goste i to im se isplatilo tek u 39. minuti kada se napadač Luka Međugorac dobro snalazi u pet metara i zakucava loptu u mrežu. Do kraja poluvremena su Zeleni mogli povećati vodstvo, ali ostalo je minimalnih 1:0. Drugo poluvrijeme gostujući trener odmah radi dvije izmjene i uvodi dva svježa igrača koji su podigli gostujuću ekipu. Upravo jedan od njih dvojice nakon kornera glavom od gredu postavlja 1:1. Zatim greda Josipa Budimira i pokoja šansa Zelenih, no kriza realizacije se nažalost nastavila. U 81. minuti slijedi šok za Zelene. Pomoćni sudac signalizira zaleđe nogometaša Kutjeva, veznjak Zelenih Karačić zastaje, sudac pušta prednost i to je 2:1 za goste. U 87. minuti Mario Majstorović ruši gostujućeg igrača u šesnaestercu. Sudac je pokazao na bijelu točku s koje je bio siguran gostujući igrač za konačnih 3:1.

Trener Posedi je najavio da će otići s trenerske pozicije ako ekipa ne ostvari pobjedu. Pobjeda se nažalost nije ostvarila i Zeleni su trenutno u potrazi za novim trenerom.

Posedi je za sportski portal Sportalo nakon utakmice izjavio: – Čestitam gostima na pobjedi, nas nažalost ne ide pa ne ide… Previše toga lošeg se dogodilo od ozljeda do kartona, međutim to nije opravdanje za četiri vezana poraza. Jedina ispravna stvar u ovom trenutku je da netko drugi preuzme ekipu i da je proba razbuditi kako bih počeli osvajati bodove. Zahvaljujem se upravi i predsjedniku Galiću na ukazanom povjerenju, a mojim dečkima želim da što prije počnu pokazivati da vrijede puno više od ovoga što trenutno prikazuju, u meni će imati vjernog navijača. Sretno momci!!!

Naslovna slika: Mirko Cenbauer