25. travnja 2024.

Drugi pripremni susret: rezultatom 6:0 NK Kutjevo upisao uvjerljivu pobjedu protiv NK Hajduk iz Pakraca

Po prohladnom vremenu na SRC Kutjevo okupilo se stotinjak gledatelja koji su svih 90 minuta mogli vidjeti skoro jednosmjernu utakmicu. Očekivalo se da će gosti pružiti jači otpor s obzirom da se nalaze u gornjem dijelu tablice međužupanijske lige Brod-Požega. Međutim, na terenu je razlika u kvaliteti i spremi bila više nego očita, što najbolje pokazuje i konačni rezultat.

Trener Žigić dao je priliku svim raspoloživim igračima, a opravdano su izostali Berbić i Paulić. Kolika je jaka konkurencija, osobito u napadu, pokazuje činjenica da su s klupe ušli Jakešević, J.Budimir i Majetić. Kao najistaknutiji pojedinac meča se iskazao novopridošli Azer Kozić koji se za 45 minuta tri puta upisao među strijelce. Po jedan pogodak dodali su Marin Kuzminski i Alen Grafina, dok je posljednji pogodak autogol gostujućih igrača.

Zeleni nakon slobodne nedjelje ulaze u četvrti tjedan napornih priprema, a sljedeći pripremni susret je u subotu u Feričancima kod NK Fešk.

Tekst: Ante Budimir (kapetan NK Kutjevo)