Već dugi niz godina Restoran i prenoćište Schön Blick organizira slavlje Nove godine. U razgovoru s vlasnicom Josipom Miličević saznali smo da je ovogodišnji doček bio najluđi dosad: “Mislim da su se ljudi zaželjeli zabave nakon svih ovih problema s koronavirusom. Ovaj je doček stvarno bio posebno veseo, bili smo do kraja popunjeni, naravno, sukladno epidemiološkim mjerama. Prisutne je zabavljao Valentino band Požega i mislim da je atmosfera bila stvarno na nivou. Sretni smo što smo ljudima mogli priuštiti bijeg od svakodnevnih problema i negative. Ponuda je bila bogata, imali smo i slani i slatki švedski stol i nadam se da smo ispunili očekivanja naših gostiju.”
Da je atmosfera bila odlična potvrđuje i činjenica da se rijetko tko sjetio mobitela ili fotoaparata pa s dočeka nemamo veliku fotogaleriju, ali u nastavku možete pogledati djelić atmosfere i uređenja ambijenta. Ne sumnjamo da je doček bio kvalitetno odrađen.
Fotografije: Schön Blick i Valentino band Požega.







Više priča
„Stara klupa“ okupila Jakšićane i Vetovce: Alojz Slavkan Marić predstavio prvu zbirku pjesama
Vinkovčanin Ivan Bebek nakon 45 godina u posjeti suigračima u Kutjevu!
Grad Kutjevo: Naš zajednički cilj je osigurati kvalitetnu skrb za djecu i mlade s teškoćama