20. rujna 2024.

[FOTO] Velika pobjeda nogometaša Kutjeva protiv ekipe HNK Đakovo Croatie

Nogometaši Kutjeva su i ovog vikenda slavili na domaćem terenu, sada protiv ekipe HNK Đakovo Croatie visokim reuzlatom 4:0. Gosti iz Đakova su bili u opasnoj zoni te su unatoč tome došli u Kutjevo otvoreno igrati. Tako su stvorili nekoliko šansi na početko, no nisu uspjeli postići pogodak. Zatim u 27. minuti Matheus ubacuje iz kornera gdje lopta iz gužve odlazi u mrežu za vodstvo Zelenih. U 44. dugu loptu Majetić prenosi za Antunovića i na poluvrijeme se odlazi rezultatom 2:0.

Drugo poluvrijeme gosti otvaraju šansom, ali lopta prolazi kraj vratnice. U 56. minuti nekoliko igrača Zelenih sudjeluje u akciji kada Antunović daje završni pas za Majetića i to je visokih 3:0. Nakon tog pogotka gosti se otvaraju i pokušavaju dugim loptama do smanjenja rezultata, ali bezuspješno. Konačnih 4:0 postavlja Međugorac nakon udarca iz kuta. Zeleni su ovom pobjedom skočili na 6. mjestvo prvenstvene ljestvice i ove subote gostuju kod posljednjeplasirane ekipe Darde.