30. travnja 2024.

Poraz nogometaša Kutjeva na domaćem terenu

Nogometaši Kutjeva su doživjeli još jedan poraz na domaćem terenu, ovoga puta protiv odlične i mlade ekipe NAŠK-a iz Našica. Početkom utakmice dalo se naslutiti da su gosti došli po bodove i da su brži na svakoj lopti. Kod Zelenih se vidno osjetio umor od utakmice igrane ove srijede protiv prvoplasirane Županje. Gosti dolaze u vodstvo u 51. minuti nakon jedne gužve u šesnaestercu. Na 2:0 povećavaju u 69. minuti lijepim pogotkom kada se lopta odbila igraču na desetak metara. Zeleni smanjuju iz kaznenog udarca u 80. minuti preko Nemeca. Do kraja su Zeleni pokušali doći do pogotka, ali je nedostajalo sreće i preciznosti. Priliku za popravak Zeleni imaju ove subote kada putuju na teško gostovanje u Valpovo.