Kutjevački.hr

INFORMATIVNI PORTAL GRADA KUTJEVA

Važna pobjeda Graševine, slavlje Kutjeva u Vidovcima, poraz Ovčara

Naše tri nogometne ekipe odigrale su svoje utakmice ovog vikenda.

Graševina je upisala važna tri boda pobjedom protiv Kuzmice rezultatom 2:1 te se sada nalazi na 9. mjestu s 10 osvojenih bodova. Igrala se 19. minuta kada je Mirko Soldo doveo Graševinu u vodstvo pogotkom glavom nakon asistencije Branka Šaura. Gosti se vraćaju u igru u 40. minuti kada je Domagoj Brnčić bio precizan s bijele točke. U 55. minuti Branko Šaur ponovno asistira, ovoga puta Dragi Markoviću, koji rutinski prebacuje vratara za konačnih 2:1.

Ovčare su poražene na domaćem terenu od odlične ekipe Biškupaca. Dražen Bradić u 29. minuti dovodi Biškupce u vodstvo, a u 57. minuti Biškupci odlaze na dva razlike golom Pere Vidovića. Ovčare su golom Ivice Jelušića smanjile u 76. minuti iz kaznenog udarca, no gosti potvrđuju pobjedu u 88. minuti drugim golom Pere Vidovića.

Nogometaši Kutjeva nastavili su dobar niz te su slavili u Vidovcima u lokalnom derbiju protiv Dinama. Mreže su mirovale sve do 70. minute kada Jerbić dovodi Kutjevo u vodstvo. U 83. minuti Antunović snažnim udarcem postiže pogodak za konačnih 2:0, a rezultat se do kraja nije mijenjao.