INFORMATIVNI PORTAL GRADA KUTJEVA

Pobjeda nogometaša Kutjeva, porazi Graševine i Ovčara

Naše tri ekipe odigrale su svoje utakmice ovog vikenda.

GRAŠEVINA – GRADAC 1:2

HNK Graševina Vetovo ove je subote u 1. ŽNL Požeško-slavonskoj bila domaćin Slavenu iz Gradca. Gostujući Slaven dolazi u vodstvo u 42. minuti pogotkom Davora Gagulića. Graševina se vraća u igru u 76. minuti golom Mirka Solde, no gosti su ipak došli do tri boda golom Matea Rogala u 84. minuti.

OVČARE – SLOGA TRENKOVO

Nogometni klub Ovčare odigrao je službenu utakmicu nakon dvije godine, gdje su u 2. ŽNL Požeško-slavonskoj ugostili NK Trenkovo. Iako su Ovčare došle u vodstvo u 5. minuti golom Zvonimira Metića, gosti iz Trenkova su u drugom dijelu s pet pogodaka preokrenuli rezultat i postavili konačnih 5:1.

KUTJEVO – LIPIK 1925

Nogometaši Kutjeva dobro su otvorili natjecanje u MŽNL Brod – Požega, gdje su na domaćem terenu slavili protiv ekipe Lipika 1925. Bolju igru u prvom dijelu nogometaši Kutjeva okrunili su s dva pogotka Karla Antunovića u 26. i 31. minuti te se rezultat do kraja nije mijenjao.

Ovčare će u idućem kolu gostovati u Badljevini, Graševina će na gostovanje u Bučje, dok će nogometaši Kutjeva na teško gostovanje kod Sloge iz Nove Gradiške.