Judo klub JIGORO nastupio je na jučerašnjem međunarodnom judo natjecanju održanom u Jastrebarskom. Na natjecanju je ukupno bilo 34 kluba iz Hrvatske i susjednih zemalja s ukupno preko 400 natjecatelja. Jigoro je nastupio s osam natjecatelja te osvojili 9 medalja.
Zlatnu medalju osvojili su Veronika Grbeš, Lovro Marijanović i Rea Kir koja je ujedno proglašena kao najbolja natjecateljica na cijelom natjecanju u uzrastu djevojčica.

Više priča
Udruga EKO Kutjevo iznijela primjedbe na rad kompostane i predložila strože tehničke standarde
„Stara klupa“ okupila Jakšićane i Vetovce: Alojz Slavkan Marić predstavio prvu zbirku pjesama
Vinkovčanin Ivan Bebek nakon 45 godina u posjeti suigračima u Kutjevu!