Ovog ponedjeljka je u Kutjevu službeno otvoren Dječji tjedan 2025. Program je započeo u Kinodvorani Kutjevo, gdje su mališane pozdravili predsjednica Udruge Društvo “Naša djeca” Kutjevo, Anamarija Ketović, i gradonačelnik Josip Budimir. Tom su im prilikom poželjeli puno zabave i veselja tijekom Dječjeg tjedna.
Uslijedila je zanimljiva dječja predstava Gradskog kazališta Požega pod nazivom „Bratac Jaglenac i sestrica Rutvica“, koja je oduševila male gledatelje.
Nakon predstave program se nastavio u dvorištu Osnovne škole Zdenka Turkovića, gdje su djeca uz pjesmu i ples pustila balone u zrak.
Budući da Savez društava “Naša djeca” Hrvatska ove godine slavi 75. rođendan, u organizaciji DND Kutjevo pripremljene su i torte koje su dodatno razveselile mališane.
Prvi dan Dječjeg tjedna u Kutjevu bio je iznimno uspješan, ispunjen smijehom, veseljem i dječjim osmijesima. Vjerujemo da će i svi preostali dani, koje je Udruga pažljivo pripremila, biti jednako lijepi i radosni.












Više priča
[FOTO] Češka beseda Bjeliševac održala manifestaciju „Naši korijeni“
[NAJAVA] Večer pjesme i poezije “Volim te grade moj” u Kutjevu
Podsjetnik mještanima naselja Šumanovci i Bjeliševac: Do kraja studenoga rok za podnošenje Zahtjeva za sufinanciranje priključaka na vodovodnu mrežu