Irma Velagić i Kutjevčanin Ivan Bandalo, studenti II. godine sveučilišnog diplomskog studija Građevinarstvo, modul Nosive konstrukcije na Građevinskom i arhitektonskom fakultetu Osijek, za seminarski rad iz kolegija Mostovi II, pod naslovom “Pelješki most”, dobitnici su Rektorove nagrade u akademskoj godini 2024./2025., prenosi Požeški.hr.
Rektorova nagrada je priznanje najboljim studentima za uspjeh postignut u prethodnoj godini studija. Dodjeljuje se najboljim studentima preddiplomskog, diplomskog i integriranog preddiplomskog i diplomskog studija. Kutjevčanin Ivan i njegova ljepša polovica, istakli su se kao najbolji od najboljih i zasluženo im je pripalo ovo ogromno priznanje, na čemu im ovim putem čestitamo!
Više priča
Kutjevčanin Vinko Krsnik na četverodnevnoj dionici Marijanskog zavjeta za Domovinu
Ministrica Mikuš Žigman u posjetu Požeško-slavonskoj županiji: Uručeni ugovori vrijedni 3,7 milijuna eura
Udruga EKO Kutjevo iznijela primjedbe na rad kompostane i predložila strože tehničke standarde