Kutjevački tamburaški orkestar ovog je vikenda ugostio Tamburaški orkestar Mostar, a razlog posjeta bio je zajednički koncert pod nazivom Tamburom kroz Slavoniju i Hercegovinu. Koncert je održan u subotu u kinodvorani, gdje su glazbenici oduševili brojne Kutjevčane svojim nastupom.
Druženje se nastavilo i u nedjelju, kada su domaćini gostima iz Mostara pokazali kutjevačke vinarije. Obišli su Kutjevo d.d. i Enjingi, a obilazak su završili ručkom u Vinariji Soldo. Vjerujemo da su dojmovi pozitivni i da će se ovakva suradnja nastaviti i u budućnosti.






































Više priča
Najmlađi tamburaši iz Kutjeva nakon koncerta obišli jedinstveni Muzej tambure
Kutjevčanin Vinko Krsnik na četverodnevnoj dionici Marijanskog zavjeta za Domovinu
Ministrica Mikuš Žigman u posjetu Požeško-slavonskoj županiji: Uručeni ugovori vrijedni 3,7 milijuna eura